S nedostatkem financí pomůže půjčka Cofidis

<span>Oproti jiným nebankovním půjčkám nabízí Cofidis několik výhod. Jednou z výhod je fakt, že se jedná o neúčelovou půjčku. </span> Oproti jiným nebankovním půjčkám nabízí Cofidis několik výhod. Jednou z výhod je fakt, že se jedná o neúčelovou půjčku.

Většině z nás se může stát, že bude trpět nedostatkem financí a bude si potřebovat půjčit určitý obnos peněz. Nejčastěji se v takové chvíli obrátíte na banku. Jenže ta má často přísné podmínky a může se tak stát, že s z nějakého důvodu vám vaši žádost o půjčku neschválí.

V takovém případě je tu nebankovní sektor, který je v mnohých případech mnohem otevřenější a přístupnější. Jednou z nebankovních společností, která má i své pobočky je společnost Cofidis. Ta nabízí i své půjčky Ostrava, kde má své kamenné pobočky a poradce. V následující článku si povíme o tom, kde si v Ostravě půjčit?

Osobní poradce na půjčky v Ostravě

Schválení půjčky probíhá u nebankovních společností mnohem snadněji. Jednou z takových společností, která se řadí mezi špičku na trhu je Cofidis. Ta se svojí dlouholetou praxí pomohla vyřešit tíživou finanční situaci tisíce lidem. Jednou z výhod, která firma Cofidis nabízí jsou kamenné prodejny, které nabízí osobního poradce v případě, že potřebujete poradit se správným výběrem půjčky.

Víte, že … ať už bydlíte v Praze, Brně či hledáte půjčky v Ostravě, všude máte dveře otevřené.

Jaké výhody nabízí půjčka Cofidis

Oproti jiným nebankovním půjčkám nabízí Cofidis několik výhod. Jednou z výhod je fakt, že se jedná o neúčelovou půjčku. Získané peníze můžete využít podle své libosti a potřeby. Minimální částku, kterou si můžete půjčit je deset tisíc korun. Tu můžete využít jako menší finanční injekci před výplatou či v případě nečekaných výdajů.

Můžete si však půjčit mnohem více. Maximální sazba je 150 000 Kč. Tato částka vám pomůže, když potřebujete opravdovou finanční pomoc a nezachrání to jen pár tisíc korun.

Komu je nebankovní půjčka Cofidis určena a jak si o ni zažádat

Půjčky Ostrava od společnosti Cofidis využijí především lidé se stálým příjmem, důchodci či ženy na mateřské dovolené. Důležitá je především schopnost splácet. V případě, že splňujete podmínky stálého příjmu, jste starší 18 let, vlastníte bankovní účet a máte občanský průkaz, nebrání vám nic v získání půjčky. Nemusíte se bát ani zápisu v registru dlužníků. Stačí, když doložíte schopnost splácet a že jste finančně zajištění.

Je hned několik možností jak si o půjčku zažádat. Můžete vyplnit on-line formulář a ten odeslat na pobočku Cofidis. V on-line žádosti vyplníte pár údajů, jako je například výše požadované částky a počet splátek. Následně vám bude kontaktovat pracovník, který již zařídí zbytek. Další možností je navštívit kamennou pobočku a vše vyřídit osobně s poradcem, který vám poradí a nastaví veškeré podmínky individuálně. V případě schválení půjčky garantuje společnost Cofidis připsání finančního obnosu na váš účet do 24 hodin.

Cofidis půjčka zkrátka pomáhá všem, kteří potřebují rychle menší či větší finanční obnos a hledají individuální přístup a průhledné podmínky.

Výpočet výplaty
Výpočet exekuce
Výpočet mateřské
Výpočet neschopenky
Podpora v nezaměstnanosti
Sociální dávky
Důchody
Daně
Krátkodobé půjčky