Nejvýhodnější krátkodobá půjčka – až 20 tisíc korun bez úroků a poplatků

<span>Pokud vás trápí nějaký finanční problém, a pomohlo by vám až 20 tisíc korun (půjčka je od 1000 Kč do 20000 Kč), pak neváhejte a ihned si požádejte o peníze. </span> Pokud vás trápí nějaký finanční problém, a pomohlo by vám až 20 tisíc korun (půjčka je od 1000 Kč do 20000 Kč), pak neváhejte a ihned si požádejte o peníze.

Potřebovali byste si půjčit nějaké peníze na kratší dobu, a bojíte se vysokých úroků nebo poplatků, které jsou obvykle spojeny s těmito krátkodobými půjčkami? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Můžete získat půjčku (až 20 tisíc korun), u které nejsou účtovány žádné poplatky ani žádné úroky.

Nevěříte tomu, že by někdo půjčoval peníze, a nic za to nechtěl? Ale je to opravdu možné. Jedná se o nabídku, která je určena pouze pro nové klienty, kteří si mohou vzít první půjčku bez toho, že by jim byly naúčtovány nějaké poplatky nebo úroky. Takže, když si třeba ještě dnes půjčíte 20000 Kč, pak za 30 dní budete vracet právě jen 20 tisíc korun. Žádné poplatky, žádné úroky

Krátkodobá půjčka do 20 tisíc korun ještě dnes

Pokud vás trápí nějaký finanční problém, a pomohlo by vám až 20 tisíc korun (půjčka je od 1000 Kč do 20000 Kč), pak neváhejte a ihned si požádejte o peníze. Vyplnění online žádosti vám zabere jen pár minut, a obratem se dozvíte, jestli splňujete podmínky pro schválení půjčky zadarmo.

Pokud bude vše v pořádku, pak vám peníze budou ihned vyplaceny na váš účet v bance. Budete je tedy mít k dispozici ještě dnes, často už do hodiny nebo i rychleji.

První půjčka je zadarmo – žádné poplatky, žádné úroky.

Pokud si zde jako nový klient půjčíte peníze (bude se jednat o první půjčku od této nebankovní úvěrové společnosti), pak vám nebudou účtovány úroky ani poplatky. Takže ještě dnes můžete mít na účtu v bance třeba 10 tisíc korun, nebo 20 tisíc korun, a za 30 dní budete vracet právě jen tuto částku (tj. 10000 Kč nebo 20000 Kč). Nic navíc. Vše je zcela zadarmo.

Tato omezená nabídky první půjčky zadarmo se ale vztahuje jen na nové klienty. Pokud budete potřebovat prodloužit termín splatnosti, nebo pokud si budete peníze půjčovat už podruhé, pak vám budou účtovány standardní poplatky a úroky podle aktuálně platného ceníku.

Půjčka 20 tisíc korun i pro ženy na mateřské nebo pro důchodce

Vyřízení tohoto krátkodobého nebankovního úvěru se obejde bez potvrzení o příjmu. Není to sice tak, že byste mohli být zcela bez jakéhokoliv příjmu. Zákony zakazují půjčovat peníze lidem, co nemají z čeho půjčku splatit. Pokud ale máte alespoň nějaký pravidelný příjem, pak je půjčka téměř zaručeně vaše.

Peníze tedy může dostat třeba i žena na mateřské (která dostává pravidelně mateřskou nebo rodičovskou). Nebo třeba i důchodce, který má starobní či invalidní důchod. A pochopitelně i zaměstnanec, který dostává výplatu ze zaměstnání. Potvrzení o příjmu ale není potřeba.

Nejvýhodnější krátkodobá půjčka bez ručení a bez ručitele

K získání peněz není ani potřeba ručení a obejde se to i bez ručitele. V zásadě platí, že vám stačí jen základní osobní doklady (OP + druhý doklady totožnosti. Měli byste mít minimálně 18 roků (a maximálně 80 roků) a disponovat nějakým pravidelným příjmem. A také potřebujete mít účet v bance a nějaký kontaktní telefon.

Požádejte si o půjčku 20.000 Kč ihned a peníze máte do hodiny

Máte-li zájem o více informací, nebo si chcete rovnou zkusit nezávazně požádat o půjčku, pak stačí, když kliknete na tento odkaz – najdete tam podrobnější informace o nabízeném úvěru, a ihned se můžete pustit do vyplňování žádosti.

Výpočet výplaty
Výpočet exekuce
Výpočet mateřské
Výpočet neschopenky
Podpora v nezaměstnanosti
Sociální dávky
Důchody
Daně
Krátkodobé půjčky