Půjčka 30 000 Kč bez poplatků předem i v hotovosti

<span>Nová nebankovní půjčka nabízí až 30000 Kč na 11 měsíců. Navíc zaplatíte jenom 10% (RPSN je pouze 21,32%). Neplatíte žádné poplatky předem. Peníze můžete mít už do 10 minut v hotovosti na ruku nebo na účet v bance. Bez ručitele a bez zástavy.</span> Nová nebankovní půjčka nabízí až 30000 Kč na 11 měsíců. Navíc zaplatíte jenom 10% (RPSN je pouze 21,32%). Neplatíte žádné poplatky předem. Peníze můžete mít už do 10 minut v hotovosti na ruku nebo na účet v bance. Bez ručitele a bez zástavy.

Potřebujete rychle sehnat peníze na opravu pračky, nákup nové televize nebo ledničky? Nebo potřebujete uhradit nějaké jiné neočekávané výdaje? A nemůžete si půjčit peníze od banky? Pak zde pro vás máme rychlou nebankovní půjčku, která má velmi nízké úroky. Neplatíte žádné poplatky předem.

Krátkodobé nebankovní půjčky do 30 000 Kč

Pokud si nemůžete nebo nechcete půjčovat peníze od banky, pak můžete využít velmi širokou nabídku nebankovních půjček od různých finančních společností.

Nebankovní půjčky jsou ale často poměrně nevýhodné. Půjčíte si třeba 10 nebo 20 tisíc korun, které ale musíte vrátit už za 30 dní. A za půjčení peněz zaplatíte vysoké poplatky. Často i 2 nebo 3 tisíce korun za půjčení peněz na 1 měsíc. Jde to ale i jinak.

Výhodná nebankovní půjčka do 30 000 Kč na 11 měsíců

U této nebankovní půjčky splácíte peníze formou pravidelných měsíčních splátek. Díky tomu se nemusíte bát, že byste museli už za pár týdnů vracet celou sumu naráz. Postupné splácení půjčky 30 tisíc korun, představuje 11 měsíčních splátek ve výši 3000 Kč. A to většina lidí bez problémů zvládne zaplatit z výplaty.

U půjčky 30 tisíc korun, během 11 měsíců zaplatíte na splátkách dohromady 33 tisíc korun.

Navíc (nad rámec toho, co jste si na začátku půjčili), tedy zaplatíte jen 3000 Kč. A to u nebankovní půjčky opravdu není mnoho. Takto nízké úroky (RPSN je pouze 21,32%), nemají ani některé půjčky od banky.

Půjčka 30 000 Kč i v hotovosti

Mezi velkou výhodu této nebankovní půjčky patří to, že peníze můžete dostat jak bezhotovostním převodem na účet do banky, tak i v hotovosti na ruku.

Peníze vám pracovník společnosti může kdykoliv přivézt až k vám domů. Klidně i o víkendu, v sobotu nebo v neděli.

Mezi další výhody patří:

  • Půjčka od 10 000 Kč do 30 000 Kč
  • Splácíte 11 měsíců
  • Splátky jsou 10+1 (10x splátka půjčky + 1x splátka jako navýšení)
  • Navíc zaplatíte pouze 10% půjčené částky
  • Žádné poplatky předem (ani v průběhu splácení)
  • Vyřízení online, do 10 minut
  • Peníze v hotovosti na ruku, nebo na účet v bance
  • Bez ručitele a bez zástavy

Úvěr 30 tisíc korun na cokoliv

Peníze si zde můžete půjčit na cokoliv. Nepotřebujete k tomu ručitele, ani nedáváte nic do zástavy. Aby vám byla půjčka schválena, musíte splnit jen několik jednoduchých podmínek.

Mělo by vám být 18 roků a potřebujete platný občanský průkaz. Pokud by o půjčku žádal cizinec, tak ještě potřebuje doklad k doložení trvalého pobytu v ČR. Je také potřeba doložit výši příjmu za poslední dva měsíce. Například výpisem z bankovního účtu, výplatní páskou nebo jinou formou.

O peníze si můžete kdykoliv požádat online – vše je vyřízenou velmi rychle, už do 10 minut. Stačí jen vyplnit následující online žádost. Nebo se můžete podívat na další podrobnosti o půjčce, které najdete zde.

Nezávazná online poptávka - peníze rychle a online

Vyberte si, kolik peněz potřebujete a zadejte několik údajů o své osobě.

Vaše poptávka bude během několika minut vyhodnocena, a bude vám nabídnuta ta nejvýhodnější půjčka, která nejvíce odpovídá vašim požadavkům.

Vysoké procento schválených žádostí. Peníze můžete mít ještě dnes!

Výpočet výplaty
Výpočet exekuce
Výpočet mateřské
Výpočet neschopenky
Podpora v nezaměstnanosti
Sociální dávky
Důchody
Daně
Krátkodobé půjčky