Rychlá krátkodobá půjčka před výplatou

<span>Mále peněz a velké výdaje? To nevadí, rychlá krátkodobá půjčka před výplatou to vyřeší.</span> Mále peněz a velké výdaje? To nevadí, rychlá krátkodobá půjčka před výplatou to vyřeší.

Když máte zrovna hluboko do kapsy, prázdný bankovní účet pak vám může rychle pomoci takzvaná „mini-půjčka“ nebo také „mikro-půjčka“. Nejčastěji se jim ale říká „půjčka do výplaty“. Tyto půdy do výplaty jsou krátkodobé finanční úvěry – splatnost je zpravidla omezena na dobu 1 – 4 týdny. Celková suma, kterou takto můžete získat, začíná od několika stokorun (minimální půjčka je obvykle 500 Kč) až po 15 – 20 tisíc korun (u první půjčky je ale zpravidla maximální částka 5 tisíc korun, vyšší suma je dostupná až při opakované půjčce)

Vyplatí se rychlá, krátkodobá půjčka před výplatou?

Půjčit si peníze před výplatou může být rychlé a efektivní řešení, když potřebujete uhradit nějaké výdaje a víte, že danou částku bez problému po výplatě splatíte. V tom případě není nic špatného na tom, abyste si vzali tuto malou půjčku pře výplatou. Pokud ale touto cestou chcete získat peníze na vyplacení exekuce, na zaplacení splátky jiné půjčky, nebo jiné podobné výdaje. Pokud dopředu víte, že za pár týdnů velmi pravděpodobně nebude schopni celou půjčku splatit, a budete muset žádat o prodloužení, pak to není příliš dobrý nápad.

Rychlá krátkodobá půjčka před výplatou je totiž poměrně drahá. Když si půjčíte například částku 10.000 korun na 4 týdny, pak zaplatíte poplatek, který bývá ve výši 1000 – 1500 Kč (někdo to může být i mnohem víc). To znamená, že pokud byste si vzali půjčku a pak ji celý rok produkovali, tak nakonec na poplatcích za prodloužení zaplatíte i dvojnásobek nebo trojnásobek původně půjčené částky. A to už nabourá i stabilní finanční rozpočet.

Jak si správně vybrat – rychlá krátkodobá půjčka před výplatou

Pokud i vy zvažujete, že byste si půjčili peníze, a stačí vám pár tisíc korun na pár týdnů, pak jste ideálním kandidátem pro půjčku před výplatou. Dříve než se ale někde uvážete k tomuto závazku, je dobré porovnat parametry několika různých nabídek. Podmínky, které tyto finanční nabídky poskytují, se totiž mohou značně lišit.

Někde je možné první půjčku dostat zadarmo. To znamená, že u první půjčky neplatíte vůbec žádný poplatek – půjčíte si 5000 Kč a vracíte přesně 5000 Kč. Žádný skrytý poplatek, žádné úroky? V čem je háček takové nabídky? Ten spočítá vtom, že pokud si u daní společnosti půjčíte podruhé nebo po třetí tak už musíte platit poplatky a ty jsou vyšší než u jiných společností. Jinde zase může být problém v tom, že pokud se opozdíte se splacením vašeho závazku byť jen o jediný den, okamžitě se vám začíná počítat sankční poplatek, což může během pár dní celou dlužnou částku klidně zdvojnásobit. Z malé půjčky pár tisíc korun se pak může stát velký dluh několik desítek tisíc korun.

Nabízíme vám slušnou – solidní nabídku: půjčka před výplatou s nejlepšími parametry, jaké jsou momentálně k dispozici. U této nabídky platíte nejnižší poplatky a nehrozí vám žádné drastické sankce. Je to momentálně nejlepší podobná mini půjčka, jaká je k dispozici.

Výpočet výplaty
Výpočet exekuce
Výpočet mateřské
Výpočet neschopenky
Podpora v nezaměstnanosti
Sociální dávky
Důchody
Daně
Krátkodobé půjčky