Nebankovní úvěr 50 000 Kč v hotovosti na ruku i pro lidi s exekucí

<span>Nebankovní úvěr do 50 000 Kč, je k dispozici všem, kdo potřebují peníze. Šanci na schválení půjčky má i ten, kdo je momentálně v exekuci, insolvenci nebo má nějaké negativní záznamy v registrech dlužníků. Peníze můžete mít v hotovosti ještě dnes. Následně je budete splácet pravidelnou měsíční splátkou až 30 měsíců.</span> Nebankovní úvěr do 50 000 Kč, je k dispozici všem, kdo potřebují peníze. Šanci na schválení půjčky má i ten, kdo je momentálně v exekuci, insolvenci nebo má nějaké negativní záznamy v registrech dlužníků. Peníze můžete mít v hotovosti ještě dnes. Následně je budete splácet pravidelnou měsíční splátkou až 30 měsíců.

Dostali jste se snad do finanční tísně a potřebujete půjčit peníze? Hodilo by se vám 50 000 Kč v hotovosti na ruku, ještě dnes? Chcete si půjčit peníze, ale jste v exekuci nebo insolvenci, nebo jen máte záznam v nějakém registru? V bance nebo u běžné nebankovní společnosti, vám nechtějí půjčit?

Na všechny tyto starosti a trápení, zde máme jednoduchý recept. Můžeme vám poradit, kde se dá najít rychlá půjčka do 50 000 Kč v hotovosti, která je dostupná všem, kdo potřebují peníze.

To že jste v exekuci, v insolvenci nebo máte záznam v registru, vůbec nevadí. Pokud splníte všechna kritéria pro schválení půjčky, pak máte šanci dostat peníze i vy.

Nebankovní úvěr do 50 000 Kč v hotovosti

Tento hotovostní nebankovní úvěr do 50 000 Kč, je k dispozici všem, kdo potřebují peníze. O půjčku je možné požádat velmi jednoduše přes internet. Stačí jen vyplnit jednoduchou online žádost.

Na jejím základě pak budete následně kontaktování, k domluvení osobní schůzky, kdy si pak můžete přijít vyzvednout peníze v hotovosti na pobočku finanční společnosti. Vyřízení všech potřebných formalit může být velmi rychlé. Finanční prostředky, tak bez větších problémů, můžete mít ještě dnes nebo nejpozději zítra.

Jaké má parametry nebankovní úvěr do 50 000 Kč v hotovosti?

Poskytovatelem tohoto nebankovního úvěru je přední česká nebankovní finanční společnost, která působí ve většině velkých měst na území ČR.

Díky dostatečně silnému finančnímu zázemí, vám tak může, nabídnout prověřené a kvalitní služby. Jednou z nejčastěji poptávaných služeb je právě hotovostní půjčka do 50 000 Kč. Ta nabízí opravdu výhodné podmínky:

 • Půjčka v hotovosti do 50 000 Kč
 • Pravidelné měsíční splátky 6 – 30 měsíců
 • Rozumné úroky, nízké navýšení, bez poplatků předem
 • Vyřízení půjčky a vyplacení hotovosti ještě dnes (nejpozději do 24 hodin)
 • Sjednání půjčky bez zástavy a bez ručitele
 • Individuální posouzení žádosti – exekuce, insolvence nebo záznam v registru nevadí
 • Peníze na cokoliv bez omezení

Půjčka v hotovosti i pro lidi s exekucí

U této nebankovní hotovostní půjčky nemusí vadit to, že jste v exekuci. Hlavním předpokladem pro schválení úvěru, je doložení schopnosti splácet.

Pokud dostatečně doložíte, že i přes probíhající exekuci, jste schopni své závazky včas a řádně splácet, pak máte šanci získat peníze i vy.

Stejně tak nevadí ani záznam v registru dlužníků (jako je bankovní či nebankovní registr nebo databáze SOLUS).

U každého zájemce o peníze, je žádost vyhodnocována individuálně. V žádosti je nutné uvést, jaké jsou vaše příjmy, jaké jsou vaše běžné měsíční výdaje, jestli máte nějaké další finanční závazky a další informace.

Na základě těchto údajů, je vám pak žádost schválena nebo zamítnuta. Pokud ale máte rozumný poměr mezi příjmy a výdaji, pokud vaše jiné finanční závazky, nepřekračují „únosnou míru“, pak nemusí být překážkou pro schválení to, že jste momentálně v exekuci, insolvenci nebo máte záznam v registru.

Jaké jsou podmínky pro získání hotovostní půjčky do 50 000 Kč?

Základní podmínky, pro získání úvěru do 50 000 Kč v hotovosti, nejsou nijak složité:

 • Musí vám být nejméně 18 roků
 • Měli byste být občanem ČR nebo zde alespoň mít trvalý pobyt
 • K vyřízení půjčky v hotovosti je potřeba platný OP (občanský průkaz, u cizinců případně pas)
 • Musíte doložit své bydliště (zaplacené složenka za nájem, vodu, elektřinu, plny, nebo i jiný doklad vystavený na vaše jméno, který je spojený s místem, kde bydlíte)
 • Je potřeba doložit své příjmy (nemusí se jednat jen o příjem ze zaměstnání, měli byste ale mít alespoň nějaký, pravidelný měsíční příjem – akceptovatelná je například i mateřská, rodičovská, invalidní důchod, starobní důchod, příspěvky na péči apod.)

Peníze v hotovosti na ruku ještě dnes

Požádat o peníze je velmi snadné. Vyplníte jednoduchou online žádost, a do 5 minut se dozvíte, zda vám může být půjčka poskytnuta (dojde k před-schválení úvěru). Následně vás do hodiny bude kontaktovat pracovník nejbližší pobočky, který s vámi domluví termín osobní návštěvy.

Na místě pak doložíte požadované dokumenty, podepíšete smlouvu na před-schválený úvěr, a ihned dostanete peníze v hotovosti. Není žádný problém v tom, abyste je dostali třeba ještě dnes. Vyřízení půjčky je opravdu rychlé.

Výpočet výplaty
Výpočet exekuce
Výpočet mateřské
Výpočet neschopenky
Podpora v nezaměstnanosti
Sociální dávky
Důchody
Daně
Krátkodobé půjčky