Půjčka pro nezaměstnané bez příjmu – peníze ihned na ruku

<span>Rychlá půjčka pro nezaměstnané, pro lidi bez příjmu, nabízí až 30 000 Kč v hotovosti ihned na ruku. O půjčku si můžete požádat online, přes internet. </span> Rychlá půjčka pro nezaměstnané, pro lidi bez příjmu, nabízí až 30 000 Kč v hotovosti ihned na ruku. O půjčku si můžete požádat online, přes internet.

Přišli jste o práci a patříte teď mezi nezaměstnané, kteří jsou odkázáni jen na podporu v nezaměstnanosti od Úřadu práce? Máte díky tomu „hluboko do kapsy“ a potřebovali byste si půjčit nějaké peníze navíc? Pak zde pro vás máme možné řešení, špatné finanční situace.

Půjčka pro nezaměstnané bez příjmu

Půjčit si peníze, když jste bez zaměstnání, je docela složité. Skoro všechny finanční společnosti (bankovní i nebankovní), požadují od zájemců o půjčku, nějaké potvrzení o příjmu. Třeba potvrzení od zaměstnavatele, nebo alespoň výplatní pásku či výpis z bankovního účtu.

Někde se vyřízení půjčky obejde i bez potvrzení, pokud jste ale úplně bez příjmu (bez zaměstnání), pak je získání úvěru zpravidla velmi složité.

Opravdová půjčka pro nezaměstnané lidi bez příjmu

Přesto existují možnosti, jak si půjčit peníze, které jsou dostupné i pro nezaměstnané lidi. Není jich mnoho. Jednou z takových možností, jak si půjčit peníze, když jste bez příjmu, je i tato půjčka.

Můžete zde dostat až 30 tisíc korun bez potvrzení o příjmu a bez dokládání toho, že máte nějaké zaměstnání:

  • Rychlá půjčka pro nezaměstnané bez příjmu
  • Půjčka od 1000 Kč do 30 000 Kč
  • Rychlé vyřízení bez zbytečných formalit
  • Bez placení poplatků předem
  • Bez ručitele a bez zástavy
  • Peníze ihned na ruku v hotovosti nebo do hodiny na účet v bance

Dostanete peníze ihned na ruku v hotovosti

Jednou z velkých výhod této půjčky pro nezaměstnané je to, že můžete dostat peníze v hotovosti na ruku. To se může hodit, když potřebujete velmi rychle získat finanční prostředky.

U této půjčky si můžete o peníze požádat online, přes internet, prostřednictvím jednoduché online žádosti. Pokud budete splňovat požadovaná kritéria pro schválení úvěru, pak máte dvě možnosti.

  • Můžete si domluvit osobní schůzku, na které vyřídíte všechny potřebné formality a ihned dostanete peníze v hotovosti na ruku
  • Půjčku si vyřídíte i bez osobní schůzky, jen přes internet a peníze dostanete ihned na účet v bance (už do hodiny)

Co potřebujete pro schválení půjčky pro nezaměstnané?

U této nabídky finančních prostředků pro nezaměstnané nejsou žádné zvláštní, složité podmínky. V zásadě stačí, pokud jste plnoletí (je vám minimálně 18 roků).

Také budete potřebovat dva platné doklady totožnosti (občanku, řidičák, pas, rodný list, nebo jiný oficiální doklad totožnosti).

K vyřízení půjčky potřebujete ještě doklad o tom, kde bydlíte – nějakou zaplacenou složenku nebo fakturu, která je spojená s místem, kde aktuálně bydlíte (složenka za vodu, elektřinu, telefon, nájem, SIPO nebo něco podobného).

Pro schválení této půjčky nepotřebujete potvrzení o příjmu. Nemusíte dokládat, že máte nějaké zaměstnání nebo nějaké pravidelné příjmy.

Vyřízení půjčky je možné pouze bez exekuce a insolvence. Neměli byste tedy být v exekuci nebo insolvenci. To, že jste momentálně nezaměstnaní (na Úřadu práce), ale nevadí.

Výpočet výplaty
Výpočet exekuce
Výpočet mateřské
Výpočet neschopenky
Podpora v nezaměstnanosti
Sociální dávky
Důchody
Daně
Krátkodobé půjčky