Kreditní karta bez doložení příjmu

<span>I vy byste chtěli nakupovat pohodlně s pomocí kreditní karty? Máme nabídku karty i bez doložení příjmu.</span> I vy byste chtěli nakupovat pohodlně s pomocí kreditní karty? Máme nabídku karty i bez doložení příjmu.

Hodila by se vám kreditní karta? Finanční rezerva, kterou máte neustále po ruce, a můžete ji využít kdykoliv a kdekoliv? Kreditní karta je velmi užitečný nástroj (pokud ji dokážete mít pod kontrolou) a může vám pomoci vyřešit mnoho různých situací, ve kterých byste jinak byli v koncích. Kreditní karta umožňuje platit nejrůznější nákupy v obchodech, nebo za různé služby či za jídlo v restauraci. S pomocí kreditní karty můžete zaplatit i složenky a účty (moderní kreditní karty umožňují převádět peníze z karty i na jiný bankovní účet). S kreditní kartou si můžete vybrat peníze v hotovosti z bankomatu. Neustále tak máte pohotovou finanční rezervu, stejně jako byste měli peníze na účtu v bance.

Kreditní karta i bez doložení příjmu?

Získat kreditní kartu je velmi snadné. Pokud vám ji zatím vaše banka nebo jiná nebankovní společnost sama nenabídla, můžete o ni velmi snadno sami požádat. Nabídek je velmi mnoho. Zahrnují jak obyčejné kreditní karty, nebo i různé speciální nabídky. Některé karty vám umožní šetřit při nákupech. Za utracené peníze dostáváte zpět 1 – 2%. Jinde zase můžete sbírat body do věrnostního programu a za nasbírané body mít třeba letenky zdarma. Nebo si s kreditní kartou můžete šetřit na penzi. Kreditní karty také zpravidla již v ceně zahrnují cestovní pojištění, nebo i další pojištění – jako třeba pojištění věcí, které jste kreditní kartou zaplatili.

Získání kreditní karty pak nemusí být nemožné ani pro ty co nemají vysoký příjem. I banky nabízí kreditní karty lidem, co mají jenom velmi nízký příjem. Na kreditní kartu s limitem do 50.000 Kč vám postačí minimální příjem do 10.000 Kč. Na kreditní kartu s limitem do 100.000 Kč by vám v bance stačil minimální příjem jen 15.000 – 20.000 Kč. Což opravdu není přehnaně mnoho.

Dá se získat kreditní karta i bez příjmu?

Trochu jiná situace je ve chvíli, kdy nemůžete doložit vůbec žádný příjem. To může být případ někoho kdo je momentálně nezaměstnaný, nebo se to bude týkat třeba i maminek na mateřské dovolené nebo studentů. I v takovém případě je ale šance získat kreditní kartu. Budete se ale muset spokojit s menším úvěrovým limitem. Kreditní karta bez příjmu je zpravidla poskytována jen s limitem 10 – 20.000 Kč. Tedy podobně jako i jiné krátkodobé půjčky bez příjmu.

Jinou možností jak získat kreditní kartu i bez příjmu nabízí některé nebankovní společnosti. Pokud si u nich nejprve sjednáte klasickou půjčku, kterou splácíte pravidelnými splátkami, pak vám nebankovní společnost po několika včas zaplacených splátkách sama nabídne vydání kreditní karty. U ní už pak nijak neověřuje, jestli máte nějaký příjem. Považuje vás za spolehlivého klienta a nabídne vám další úvěrový limit.

Hodila by se vám rychlá půjčka, pár tisíc korun do výplaty? Právě takovou nabídku jsme pro vás připravili i na tomto webu. I vy si můžete půjčit peníze. Bez registru a bez dokazování příjmu můžete ihned získat půjčku. Vyřízení půjčky je do 24 hodin.

Výpočet výplaty
Výpočet exekuce
Výpočet mateřské
Výpočet neschopenky
Podpora v nezaměstnanosti
Sociální dávky
Důchody
Daně
Krátkodobé půjčky