Půjčka 50000 Kč i pro nezaměstnané bez poplatku předem

<span>Abyste se si zde mohli půjčit do 50 000 Kč, pak rozhodně nemusíte platit nějaké poplatky předem. </span> Abyste se si zde mohli půjčit do 50 000 Kč, pak rozhodně nemusíte platit nějaké poplatky předem.

Jste snad momentálně bez práce a potřebujete sehnat nějaké peníze? Chtěli byste si půjčit, ale víte, že chodit do banky nemá smysl? Hodila by se vám půjčka 50000 Kč, ale bojíte se, abyste nemuseli platit nějaké poplatky předem, nebo abyste nenaletěli nějakému podvodníkovi? Jednu solidní půjčku, která je k dispozici i pro nezaměstnané, vám nyní můžeme představit.

Půjčka 500000 Kč všem

Tato půjčka do 50 tisíc korun je určena všem, kdo by o ni měli zájem. Je v zásadě jedno, jestli patříte mezi nezaměstnané, nebo jestli pracujete jen za minimální příjem. Nebo jste třeba žena na mateřské nebo rodičovské. Každá žádost o peníze, je zde posuzována individuálně. Takže i když vás v bance, nebo u jiné nebankovní společnosti, odmítli kvůli nízkému, žádnému nebo nedoložitelnému příjmu, můžete to vyzkoušet tady.

Opravdová půjčka i pro nezaměstnané

Tato půjčka je poskytována na základě individuálního posouzení vaší schopnosti zvládnout splácet včas a řádně půjčené finanční prostředky. Takže je možné, aby tato půjčka byla i pro nezaměstnaná. Vždy totiž záleží i na tom, proč jste vlastně bez zaměstnání a jak dlouho. Něco jiného je určitě situace, kdy jste třeba i několik let pracovali, a pak vás propustili. A vám teď nějakou dobu trvá, než si najdete nové zaměstnání. Něco jiného je pak ovšem situace, kdy už nepracujete třeba i několik roků – pak se nabízí otázka, z čeho vlastně chcete půjčku splácet?

Půjčka 50000 Kč bez poplatků předem

Abyste se si zde mohli půjčit do 50 000 Kč, pak rozhodně nemusíte platit nějaké poplatky předem. Pokud po vás někde chtějí zaplatit nějaké poplatky předem, pak se s dost vysokou pravděpodobností jedná o nějaký „chyták“, ne-li vyloženě o podvod.

Půjčka do 50 tisíc korun v hotovosti nebo na účet

Tato půjčka i pro nezaměstnané vám může být vyplacena převodem na účet (pouze do české banky) nebo i v hotovosti. Při převodu na účet trvá vyřízení zpravidla 1 – 2 dny. Při vyplacení v hotovosti jsou dvě možnosti – buďto zaslání složenkou na poštu, kde vám je pošta vyplatí v hotovosti. Nebo se domluvit na osobní schůzce, kdy vám peníze dovezeme až domů. V tomto případě je ale účtován poplatek ve výši 300 – 800 Kč za osobní doručení peněz v hotovosti (ten se neplatí předem – viz výše o placení poplatků předem, ale bude odečten od částky, která vám bude vyplacena). Poplatek za doručení půjčky v hotovosti se odvíjí od místa bydliště – tedy od vzdálenosti na nejbližší pobočku, tedy podle ujetých kilometrů. Termín vyplacení půjčky v hotovosti je zpravidla 1 – 3 pracovní dny, podle toho, jak se dohodne termín předání.

Půjčka bez dokazování příjmů

Jak již bylo zmíněno, u této půjčky není potřeba dokládat příjem. Pokud jej ale můžete doložit (výpis z účtu, kde je vidět vaše výplata ze zaměstnání, pravidelná mateřská nebo rodičovská, důchod, příjmy z podnikání apod.), je to určitě velké plus. Jde to ale i bez nějakého potvrzení o příjmu.

O peníze si tak můžete požádat, i když jste nezaměstnaní a na úřadu práce. Nebo když jste žena na mateřské nebo rodičovské dovolené. Peníze můžete dostat i jako starobní nebo invalidní důchodce. V některých případech je možné poskytnout půjčku i pro studenty (min. 18 roků, mladším určitě ne).

Kde sehnat peníze bez příjmu?

Je to snadné – napište nám svoji představu. Tedy kolik peněz byste potřebovali. Standardně jsou nabízeny půjčky bez doložení příjmu jen do 50 000 Kč, někdy je ale možné udělat výjimku, a poskytnout i vyšší částku. Nezapomeňte také napsat, na jak dlouho byste peníze chtěli – jsou preferovány spíše krátkodobé půjčky na 3 – 12 měsíců (ale opět je možné individuálně dohodnout i delší dobu splatnosti, třeba na 2 nebo 3 roky).

Také to, jak chcete peníze splácet – měsíčně nebo jednorázově (jednorázové splácení jen u krátkodobých půjček). V neposlední řadě pak nezapomeňte napsat, jestli máte nějaký příjem (mateřská, důchod, příjem z nějaké brigády, podpora v nezaměstnanosti, ze zaměstnání, z podnikání apod.), nebo jestli alespoň očekáváte, že nějaký příjem v blízké době mít budete. Můžete-li nabídnout i nějakou záruku – ručitele nebo spolužadatele (třeba manžel/manželka) nebo něco jiného, je to pět plus ve váš prospěch. Nakonec také nezapomeňte na nějaké spojení – email nebo telefon.

Všechny tyto informace pošlete buď přes tento jednoduchý kontaktní formulář nebo na emailovou adresu – pujckyihned@kratkodobe-pujcky.com. Pokud se vám do 48 hodin neozveme, pak vám bohužel momentálně nemáme co nabídnout.

Výpočet výplaty
Výpočet exekuce
Výpočet mateřské
Výpočet neschopenky
Podpora v nezaměstnanosti
Sociální dávky
Důchody
Daně
Krátkodobé půjčky