Půjčím na směnku ještě dnes

<span>Má nabídka, že půjčím peníze na směnku ještě dnes, je určena všem, kdo potřebují peníze rychle.</span> Má nabídka, že půjčím peníze na směnku ještě dnes, je určena všem, kdo potřebují peníze rychle.

Existuje celá řada lidí, kteří mají značně ztížený přístup k získání půjčky nebo úvěru. Někdo má jen nízký nebo dokonce vůbec žádný příjem. Jiný sice vydělá dost peněz, ale velkou část výplaty dostává „bokem“, a tak své příjmy nemůže doložit. Problém je často i nějaký negativní záznam v registru, exekuce nebo třeba příliš vysoké dluhy u dalších finančních společností. Existuje řešení takové situace?

Půjčka na směnku bez příjmu a bez registru

Jednou z posledních možností, jak sehnat peníze, pokud vám nechce půjčit banka, nebo nějaká nebankovní společnost, bývá půjčka na směnku. Půjčka na směnku se používá buď jako zajištění úvěru u některých nebankovních společností, nebo je často využívána u půjček od soukromých osob a od soukromých investorů.

Půjčka na směnku má své výhody ale i nevýhody. Mezi výhody patří poměrně vysoká transparentnost. Směnka je jednoduchý dokument, kde je uvedeno, že osoba XYZ se zavazuje k nějakému konkrétnímu datu uhradit částku XXX Kč. To je celé. Neřeší se zde úroky, poplatky, nějaké podmínky. Rozhodně se nejedná o nějaký sáhodlouhý dokument napsaný tím nejmenším písmem. Výhodou je i to, že u půjčky na směnku se neřeší nějaké pravidelné splátky. Směnka je splatná k datu, které je na ní uvedeno a to v plné výši.

Nevýhodou směnky pak může být to, že její držitel se může velmi snadno změnit. Směnku je možné velmi snadno prodat jiné osobě. Nikdy tedy nevíte, kdo po vás bude finálně požadovat úhradu vaší pohledávky. U směnky pak také probíhá vymáhání neuhrazené pohledávky velmi rychle.

Půjčím peníze na směnku ještě dnes

Dost již ale obecného úvodu o tom, co jsou to směnky a jak fungují. Rád bych vám nabídl možnost půjčení peněz na směnku. Jsem soukromý investor a poskytuji různé půjčky a úvěry. U nich pak požaduji podepsání směnky.

Má nabídka, že půjčím peníze na směnku ještě dnes, je určena všem, kdo potřebují peníze rychle. Výše úvěru je individuální. Může to být jak několik tisíc korun tak i několik desítek či stovek tisíc korun. Mé finanční možnosti jsou poměrně flexibilní. Preferuji pak spíše krátkodobé směnky – několik týdnů nebo měsíců. Individuálně je ale možné jednat i o delší době.

Půjčím na směnku i lidem bez příjmu a se záznamem v registru

Žádosti o poskytnutí půjčky na směnku posuzuji individuálně. To, že nemáte doložitelný příjem nebo máte záznam v nějakém registru, není zásadní překážkou. Záleží na celkovém posouzení.

Pokud by vás zajímalo více informací, pak mne kontaktuje na mou emailovou adresu. Abychom neplýtvali mým i vaším časem, bude dobré, pokud v úvodním dotazu uvedete co nejvíce informací. Tedy to, kolik byste potřebovali peněz, na jak dlouhou dobu a za jakým účelem. Také by mne zajímalo, na co chcete peníze použít, zda máte nějaké pravidelné příjmy nebo případně nějaký majetek (nemovitost apod.).

Nakonec také uveďte, v jaké výši byste si představovali navýšení, tedy jakou částku jste ochotni zaplatit celkem. Předem musím upozornit, že vzhledem k rizikovějším klientům, se kterými se obvykle setkávám, si opravdu nemohu dovolit účtovat stejně nízké úroky jako banky.

Chcete-li více informací o nabídce „půjčím peníze na směnku“ pak mi napište na: karousd@gmail.com.

Výpočet výplaty
Výpočet exekuce
Výpočet mateřské
Výpočet neschopenky
Podpora v nezaměstnanosti
Sociální dávky
Důchody
Daně
Krátkodobé půjčky