Půjčka pro nezaměstnané do 15 minut

<span>Tato půjčka pro nezaměstnané může být od 1000 Kč do 20000 Kč. </span> Tato půjčka pro nezaměstnané může být od 1000 Kč do 20000 Kč.

Jste momentálně bez zaměstnání, a proto vám nikde nechtějí půjčit peníze? A vy je přesto potřebujete? Máte to určitě složité. Přijít najednou o práci, a tím i jistý zdroj příjmu, je složité samo o sobě. A ještě horší to pak je, pokud se ztráta zaměstnání zkombinuje ještě s nějakými nečekanými výdaji. To už pak často nestačí ani finanční rezerva, kterou jste možná měli. Sehnat půjčku pro nezaměstnané ale není nic jednoduchého.

Půjčka pro nezaměstnané – ihned, do 15 minut

U nás pro vás ale máme řešení všech vašich finančních trápení. Tato půjčka je zde pro všechny, kdo právě nyní potřebují peníze. Mohou si zde půjčit jak lidi s příjmem ze zaměstnání, tak i podnikatelé (živnostníci, OSVČ). Nebo je i pro důchodce, pro studenty či pro ženy na mateřské nebo rodičovské. A nabízíme peníze i pro nezaměstnané.

Tato půjčka pro nezaměstnané může být od 1000 Kč do 20000 Kč. Pokud ale můžete doložit nějaký pravidelný příjem, byť i jen nízký (příjem z nějaké brigády, sociální dávky, důchod, mateřská, rodičovská nebo jiné podobné příjmy), pak vám můžeme půjčit i 50000 Kč. V tomto případě bude záležet na výši doloženého příjmu. Nabízíme půjčky až do 100 000 Kč všem.

Vyřízení této nabídky je opravdu velmi rychlé. O peníze si můžete požádat přes internet, nebo po telefonu, nebo můžete přijít i přímo k nám do kanceláře. Vždy se snažíme o co nejrychlejší zpracování vašeho požadavku. Peníze pak máte k dispozici ihned, po dodání všech potřebných údajů a dokumentů. U nás v kanceláři je můžete mít už do 15 minut. Více času to celé nezabere.

Půjčka i pro lidi bez příjmu

Jak již bylo zmíněno výše, pokud jste bez příjmu, neznamená to automaticky, že bychom vám nemohli půjčit. Případy, kdy o poskytnutí půjčky žádá někdo nezaměstnaný, posuzujeme individuálně. Jinak bude posuzována žádost někoho, kdo přišel o zaměstnání před nedávnou dobou a jinak u někoho, kdo je dlouhodobě nezaměstnaný.

U některých případů u půjček pro nezaměstnané můžeme požadovat ručitele. Vyřízení půjčky je vždy bez poplatků předem. Podle zvolené doby splatnosti (1 – 12 měsíců) si pak můžete zvolit, zda budete půjčené peníze vracet prostřednictvím jednorázových splátek nebo vracet najednou, po uplynutí dohodnuté doby.

Nebankovní půjčka pro nezaměstnané i na splátky:

  • Půjčky od 1 000 Kč do 20 000 Kč
  • V případě doložení nějakého pravidelného (byť minimálního) příjmu nabízíme půjčky až do 100 000 Kč
  • Splatnost 1 – 12 měsíců
  • Bez placení poplatků předem
  • Vyřízení do 15 minut
  • Vyřízení po internetu, po telefonu nebo osobně
  • Vyplacení peněz na účet nebo v hotovosti ještě dnes
Výpočet výplaty
Výpočet exekuce
Výpočet mateřské
Výpočet neschopenky
Podpora v nezaměstnanosti
Sociální dávky
Důchody
Daně
Krátkodobé půjčky