Půjčka pro nezaměstnané do 15 minut

Tato půjčka pro nezaměstnané může být od 1000 Kč do 20000 Kč. Tato půjčka pro nezaměstnané může být od 1000 Kč do 20000 Kč.

Jste momentálně bez zaměstnání, a proto vám nikde nechtějí půjčit peníze? A vy je přesto potřebujete? Máte to určitě složité. Přijít najednou o práci, a tím i jistý zdroj příjmu, je složité samo o sobě. A ještě horší to pak je, pokud se ztráta zaměstnání zkombinuje ještě s nějakými nečekanými výdaji. To už pak často nestačí ani finanční rezerva, kterou jste možná měli. Sehnat půjčku pro nezaměstnané ale není nic jednoduchého.

Půjčka pro nezaměstnané – ihned, do 15 minut

U nás pro vás ale máme řešení všech vašich finančních trápení. Tato půjčka je zde pro všechny, kdo právě nyní potřebují peníze. Mohou si zde půjčit jak lidi s příjmem ze zaměstnání, tak i podnikatelé (živnostníci, OSVČ). Nebo je i pro důchodce, pro studenty či pro ženy na mateřské nebo rodičovské. A nabízíme peníze i pro nezaměstnané.

Tato půjčka pro nezaměstnané může být od 1000 Kč do 20000 Kč. Pokud ale můžete doložit nějaký pravidelný příjem, byť i jen nízký (příjem z nějaké brigády, sociální dávky, důchod, mateřská, rodičovská nebo jiné podobné příjmy), pak vám můžeme půjčit i 50000 Kč. V tomto případě bude záležet na výši doloženého příjmu. Nabízíme půjčky až do 100 000 Kč všem.

Vyřízení této nabídky je opravdu velmi rychlé. O peníze si můžete požádat přes internet, nebo po telefonu, nebo můžete přijít i přímo k nám do kanceláře. Vždy se snažíme o co nejrychlejší zpracování vašeho požadavku. Peníze pak máte k dispozici ihned, po dodání všech potřebných údajů a dokumentů. U nás v kanceláři je můžete mít už do 15 minut. Více času to celé nezabere.

Půjčka i pro lidi bez příjmu

Jak již bylo zmíněno výše, pokud jste bez příjmu, neznamená to automaticky, že bychom vám nemohli půjčit. Případy, kdy o poskytnutí půjčky žádá někdo nezaměstnaný, posuzujeme individuálně. Jinak bude posuzována žádost někoho, kdo přišel o zaměstnání před nedávnou dobou a jinak u někoho, kdo je dlouhodobě nezaměstnaný.

U některých případů u půjček pro nezaměstnané můžeme požadovat ručitele. Vyřízení půjčky je vždy bez poplatků předem. Podle zvolené doby splatnosti (1 – 12 měsíců) si pak můžete zvolit, zda budete půjčené peníze vracet prostřednictvím jednorázových splátek nebo vracet najednou, po uplynutí dohodnuté doby.

Nebankovní půjčka pro nezaměstnané i na splátky:

  • Půjčky od 1 000 Kč do 20 000 Kč
  • V případě doložení nějakého pravidelného (byť minimálního) příjmu nabízíme půjčky až do 100 000 Kč
  • Splatnost 1 – 12 měsíců
  • Bez placení poplatků předem
  • Vyřízení do 15 minut
  • Vyřízení po internetu, po telefonu nebo osobně
  • Vyplacení peněz na účet nebo v hotovosti ještě dnes

Krátkodobá online půjčka - peníze ještě dnesVyřízení půjčky bez dokladů, bez prokazování příjmu a bez kontrolování registrů. Stačí vám jen mobil a účet v bance.