Půjčky bez registru a bez zástavy majetku

<span>Chcete si půjčit peníze a bojíte se zástavy majetku? Už nemusíte, máme pro vás půjčky bez registru a bez zástavy.</span> Chcete si půjčit peníze a bojíte se zástavy majetku? Už nemusíte, máme pro vás půjčky bez registru a bez zástavy.

Chcete získat půjčku? V bance jste neuspěli a bojíte se žádat o nebankovní půjčku, protože máte obavy ze zástavy majetku? Pak dovolte abychom, vaše obavy rozptýlili. Peníze můžete mít i bez zástavy majetku. Navíc, finanční prostředky může mít i ten, kdo má záznam v registru. I v takovém případě totiž máte šanci dostat finanční prostředky. Umožňují to právě půjčky bez registru a bez zástavy majetku.  Pokud byste se o tom chtěli dozvědět více informací, tak si přečtěte následující řádky, kde se vám pokusíme vše potřebné objasnit. O půjčku si pak můžete požádat na konci tohoto článku – stačí klinknout na odkaz Online půjčka.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou nabízeny především v nebankovním sektoru. Sice i některé banky umožňují schválit úvěr i lidem s negativním záznamem v bankovním registru – jedná se ale spíše o ojedinělé nebo specifické případy (například to může být hypotéka bez registru, jakou nabízí HypoBanka). Obvykle máte možnost dosáhnout na získání půjčky bez registru jen u některé nebankovní společnosti.

Půjčky bez registru ale automaticky neznamenají, že úvěrové společnosti do registrů vůbec nenahlížejí. I když inzerují finanční nabídku „bez registru“, mohou si vás prověřit. Pouze případným negativním záznamům, které v registrech najdou, nepřikládají takovou váhu. Pokud ale máte extrémně vysoké dluhy, pokud máte, dlužíte velké sumy, nebo máte několik exekucí, pak i v nebankovní firmě vám mohou odmítnout poskytnout další úvěr. Je to ale spíše výjimka. Nebankovní firmy se vám obvykle budou snažit vyjít vstříc a místo úplného zamítnutí vám spíše nabídnou nižší částku a je na vás jestli vás uspokojí i menší suma nebo ne.

Půjčky bez zástavy majetku

Je pravda, že celá řada nebankovních úvěrů požaduje, abyste jako záruku za splacení poskytnutých finančních prostředků dali do zástavy majetek. Nejčastěji se jedná o zástavy nemovitosti – dům, byt, chata, chalupa nebo třeba stavební pozemek či kus lesa. Obvykle je možné ručit jakoukoliv nemovitostí, která má reálnou tržní cenu. Při zástavě majetku tak můžete i bez dokládání příjmu získat značnou sumu – zpravidla to je 50 – 70% z odhadní ceny dané nemovitosti.

Speciálním případem jsou pak zastavárny, kde si můžete půjčit peníze oproti zástavě téměř jakéhokoliv majetku – ať už se bude jednat o nějakou elektroniku, nebo to může být zlato, starožitnosti nebo cokoliv jiného co má alespoň nějakou cenu.

Hodily by se vám půjčky bez registru a bez zástavy majetku? Pak právě tento typ finanční nabídky vám zde nabízíme. Peníze můžete mít už do 30 minut. Nepodepisujete žádnou složitou smlouvu nebo směnku. U půjčky nedáváte nic do zástavy ani nepotřebujete ručitele. Finanční prostředky dostanete i bez dokládání příjmu a bez kontrolování registrů.

Výpočet výplaty
Výpočet exekuce
Výpočet mateřské
Výpočet neschopenky
Podpora v nezaměstnanosti
Sociální dávky
Důchody
Daně
Krátkodobé půjčky